Teknoloji

Assassin’s Creed: Codename Jade Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

Ubisoft, Assassin’s Creed: Kod adı Jade kapalı beta tarihini açıkladı. Dokuz günlük deneme süresi olacak oyunla ilgili yeni duyurunun detayları haberimizde.

Bizi Antik Çin’e götürecek olan Assassin’s Creed: Codename Jade, Eylül ayında duyurulan Assassin’s Creeds’lerden biriydi. Kronolojide Origins ve Odyssey’in ortasında bir zaman diliminde geçecek olan ücretsiz taşınabilir oyun, yeniden açık dünya oynanışı sunacak.

Kendi karakterimizi yaratacak ve yakın bir arkadaşın ihanetinin intikamını almak için zorlu bir maceraya atılacaktır. Ancak geçmişle ilgili sırları ve sahip olduğumuz her şeyi elimizden alma tehlikesiyle karşı karşıya olduğumuz bir gücü de açığa çıkaracaktır.

Assassin’s Creed: Codename Jade Kapalı Beta Ne Zaman?

Geçen ay, Fransız yayıncı, yaz aylarında Codename: Jade için kapalı bir beta testi düzenleyeceğini doğruladı ve katılmak isteyen kullanıcılar için kayıt açtı. Bugün, ilk kapalı beta testinin 3 Ağustos 2023 Perşembe günü Android ve iOS tabanlı cihazlarda eş zamanlı olarak başlayacağını duyurdu.

Katılım da sınırlı olacak ve Kuzey Amerika ve Batı Avrupa bölgelerinde yaşayan oyuncular arasından rastgele seçimler yapılacak. Başarılı olanlar 27-31 Temmuz 2023 ortasında davetiyelerini alacaklar. Kapalı beta testi 3 – 11 Ağustos 2023 ortasında yapılacak ve ön yükleme ay başında açılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu